Montážny pracovník

Viac ako 10 rokov zameriavame našu pozornosť na oceňovanie ľudí, ktorým sprostredkúvame prácu.

Náplň práce:

  • Fasádne konštrukcie a montáž panelov
  • Samostatné vykonávanie práce na stavbe

Naše požiadavky:

  • Skúsenosti na stavbe sú výhodou
  • Znalosť zvárania fólií a tavenia strešných krytín
  • Montážne práce v celom Rakúsku
  • Nezávislý, angažovaný spôsob práce
  • Bez strachu z výšok
  • Technické porozumenie a manuálna zručnosť
  • Samostatná práca s ochotou pracovať nadčas
  • Dobrá znalosť nemčiny

Ponúkame:

  • Dlhodobá práca a príjemná pracovná atmosféra
  • Možnosti ďalšieho vzdelávania v priemysle orientovanom na budúcnosť
  • Pracovné oblečenie a obuv
  • Možnosť navýšenia mzdy v závislosti od skúseností a vzdelania
  • Dlhodobý pracovný pomer s možnosťou prevzatia

Plat sa odvíja od kolektívnej zmluvy a v závislosti od vzdelania, kvalifikácie a odbornej praxe môže byť vyšší.

Tešíme sa na vaše životopisy.

Employment Type: Full-time
Base Salary Currency: EUR 2.600,00 / Monat

Hiring Organization Name:
CORATOP Ilsanker KG
Bildgasse 10
6850 Dornbirn
Österreich / Vorarlberg

Date Posted: 29. April 2021 Valid Through: 30. April 2025

« back to list view

žiadosť