Priemyselný elektrikár/Elektrotechnik

Viac ako 10 rokov zameriavame našu pozornosť na oceňovanie ľudí, ktorým sprostredkúvame prácu.

Náplň práce:

  • Elektrotechnické opravy a údržba
  • Nastavovanie strojov a systémov
  • Uvedenie do prevádzky, testovanie a nastavenie elektrických strojov
  • Účasť na nových a optimalizačných projektoch

Naše požiadavky:

  • Absolvované vzdelanie ako systémový elektrikár, priemyselný elektrikár a pod.
  • Skúsenosti v oblasti SPS, bezpečnostného riadenia a technológie pohonu sú výhodou
  • Schopnosť pracovať samostatne
  • Ochota pracovať nadčas
  • Odolnosť a flexibilita
  • Vodičský preukaz B je výhodou
  • Dobrá znalosť nemčiny

Ponúkame:

  • Dlhodobá práca a príjemná pracovná atmosféra
  • Možnosti ďalšieho vzdelávania v priemysle orientovanom na budúcnosť
  • Pracovné oblečenie
  • Ochota navýšenia mzdy v závislosti od skúseností a školení
  • dlhodobý pracovný pomer s možnosťou prevzatia priamo pod firmu

Plat sa odvíja od kolektívnej zmluvy a v závislosti od vzdelania, kvalifikácie a odbornej praxe môže byť vyšší.

Tešíme sa na vaše životopisy..

Employment Type: Full-time
Base Salary Currency: EUR 2.800,00 / Monat

Hiring Organization Name:
CORATOP Ilsanker KG
Bildgasse 10
6850 Dornbirn
Österreich / Vorarlberg

Date Posted: 29. April 2021 Valid Through: 30. April 2025

« back to list view

žiadosť